792 432 060 kontakt@izotermal.pl

O firmie

Nasza firma zajmuje się maszynowym wdmuchiwaniem granulatów izolacyjnych. Ocieplamy budynki, a w nich wszelkie przestrzenie zamknięte: skosy, poddasza, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych.  Z nami skutecznie i profesjonalnie ocieplą Państwo strop, dach czy naprawią istniejącą izolację.

OCIEPLAMY PRZY UŻYCIU WEŁNY CELULOZOWEJ – wełna celulozowa jest to materiał ekologiczny o bardzo dobrych właściwościach cieplnych (lambda 0,038), posiada wysoki stopień ognioodporności, jest odporna na szkodniki i grzyby, świetnie radzi sobie z wilgocią. Stosowany od ponad 30 lat w Skandynawii, gdzie domy skutecznie chronione są przed mroźnymi zimami właśnie przy użyciu tego materiału. Wełna celulozowa jest produkowana w Polsce – wspieramy naszych producentów. Właściwości dyfuzyjne wełny celulozowej pozwalają na brak konieczności stosowania wiatro- i paroizolacji. Posiada dobre parametry dźwiękochłonne i tym samym skuteczną ochronę przed hałasem. Cechuje się bardzo wysoką trwałością, która szacowana jest na ponad 50 lat.

Najważniejsza jest dla nas solidność wykonanej pracy, dbamy o szczegóły tak, aby izolacja spełniała wyśrubowane normy, jest to dla nas priorytetem. W naszym zespole znajdują się doświadczeni fachowcy, na których zawsze można polegać. Przyjedziemy i doradzimy Państwu w wyborze najkorzystniejszej metody ocieplenia oraz wyborze odpowiednich materiałów.

Dobrze wykonana izolacja korzystnie wpłynie na Państwa finanse oraz samopoczucie. Zimą ogrzewanie ograniczy się do umiarkowanego podtrzymywania temperatury w pomieszczeniach. Z kolei porą letnią doskonale zabezpieczy przed upałem w wyniku czego będą się Państwo czuć nadzwyczaj komfortowo w swoim domu.

Dzięki izolacji z wełny celulozowej budynek będzie generował realne oszczędności finansowe.

Do wdmuchiwania granulatu wełny celulozowej używamy profesjonalnego urządzenia produkcji fińskiej. Dzięki zastosowaniu maszyny Termex Pony Pro jesteśmy w stanie aplikować materiał izolacyjny w trudno dostępne miejsca. Zastosowanie podwójnej dmuchawy w tym urządzeniu przy jednoczesnym zwiększeniu ciśnienia roboczego pozwala na aplikację materiału nawet powyżej ósmego piętra.